Музичні керівники:

ЛІТВІНЕНКО ГАЛИНА ОЛЕКСІЇВНА

/Files/images/ga/Screenshot_20230227-110210_Gallery.jpg

Освіта - вища, педагогічний стаж - 41 рік, 8 місяців

БИХУНЕНКО МАРИНА МИКОЛАЇВНА

/Files/images/grupa__10/IMG-2df51109c4db3a0b9e271c401d16bc67-V.jpg

Освіта - вища, педагогічний стаж - 17 років,10 місяців

/Files/images/ga/ggshsch.jpg

www.muz-urok.ru/muz_igra.htm - сайт з музичними іграми для дітей

Як проводити свята з дітьми?

День Народження— це чудове свято, на яке чекають і діти і дорослі. День народження малюка — подвійне свято і для нього самого і для батьків.

Якщо планується перший День Народження малюка, то краще відзначити його в колі найближчих родичів. Не дивлячись на те, що це дитяче свято, немає сенсу замовляти клоунів, так як малюк це не оцінить, а цілком можливо, що злякається незнайомих людей і великого скупчення народу.

Кімнату можна прикрасити своїми руками. Приготувати різні плакати. Наприклад, можна зробити паровозик з фотографій дитини. Кожен вагончик — це місяць життя дитини. Починаючи від самої маленької і закінчуючи фотографією коли дитині рік.
Також цікавим буде плакат «На кого я схожий?». Необхідно знайти фотографії мами і тата у віці одного року і прикріпити на плакат, а в центр прикріпити фото дитини, щоб гості могли порівняти і визначити на кого схожий іменинник. Можна розвісити по всій кімнаті різнокольорові кулі і гірлянди.

Дитячі свята повинні виходити особливо веселими.

Так само можна написати «Лист у майбутнє«, гості на листочках пишуть побажання імениннику на вісімнадцятиріччя, ці послання не читають, запечатують у конверт і відкрити їх можна буде тільки на вісімнадцятий день народження.

Жоден День Народження не обходиться без тортика. Торт для іменинника можна приготувати самим з печива. А для гостей торт можна замовити. Зараз торти на заказ є в будь-якому місті. Вибір величезний, але найчастіше користуються популярністю торти з мастики.

Вибираючи подарунки необхідно добре продумати, що саме необхідно вашій дитині. Перше що приходить на розум — це звичайно ж іграшки. Вони можуть бути абсолютно різні, пупси, зайці, ведмедики.

Для дівчаток наприклад, буде цікава коляска з лялькою. Так само цікавим може виявитися машинка-каталка або велосипед.

Можна подарувати розвиваючу іграшку, наприклад сортер, який обов'язково сподобається вашому малюку.

Варіантів багато, головне-подбати про те, щоб подарунок був безпечним.

Дихальні вправи .
Сучасний екологічний стан нашої країни і світу вцілому не може не тревожити людство. Безперечно, цей факт дуже пливає на здоров`я людства, а тим більше на дітей. Під час поглибленного обстеження дошкільнят України виявлено різні патологічні стани та функціональні відхилення: з боку верхніх дихальних шляхів, опірно-рухової системи, сердечно-судинної, ендокринної, нервової, сечовивідної та ін. Перше місце посіли захворювання ЛОР органів та верхніх дихальних шляхів - у 65,5% обстежених дітей.
Несфомований дитячий організм є більш схильним до вірусних захворювань, тому дошкільнята - це чи ненайслабкіша вікова ланка. Через невчасне та неправильне лікування легкий насморк швидко переходить у гайморит або отит, а кашель - у бронхіт.
Всім відомо, що найкраще лікування хвороби - це її профілактика. На допомогу приходить дихальна гімнастика. Дихальні вправи допомагають навчити дитину правильно дихати. При більш глибокому диханання відбувається вентиляція легенів, очищення їх від бактерій та мікробів, які і спричинюють швидкий розвиток хвороби.
Дихальна вправа "Кулька"
Запропонуйте дитині уявити, що в животику у неї надувна кулька. Вдих носиком - кулька надувається і становиться велика-велика. Животик випинається. Видих - кулька здувається із звуком -с-, -з- або -ш-. Нехай малюк виповнить вправу 3-4 рази.
Дихальна вправа "Вітер"
Як шумить вітер? А ось так! Вдих носиком. Видих ротиком, долонька торкається ротика і дитина без голосу вимовляє "звук індіанця" - це шумить вітер. Вправу слід повторити 3-4 рази.
Дихальна вправа "Квітка"
Дитина уявляє, що вона на полі квітів, зриває одну квітку і нюхає її - вдих носиком. Видих ротиком зі звуком -а- - як пахне квітка. Запропонуйте малюкові понюхати 4-5 квіток.
Кiлькiсть переглядiв: 922